Drodzy Delegaci, Drogie Delegatki, Drodzy Doktoranci, Drogie Doktorantki,

mam zaszczyt zaprosić na IV posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędzie się 16 maja br. o godz. 18:30 w sali 200 budynku Zarządu Samorządu Doktorantów (Krakowskie Przedmieście 24).

Proponowany porządek obrad:

1. Wybory do Rad Naukowych Dyscyplin (w przypadku zgłoszeń),
  2. Wybory do Rad Dydaktycznych (w przypadku zgłoszeń),
  3. Informacja Konsultantki ds. przemocy seksualnej przy rzeczniku praw studenta UW,
  4. Informacje Przewodniczącego i Zarządu Samorządu Doktorantów,
  5. Wolne wnioski.

Kandydaci i kandydatki do Rad Naukowych Dyscyplin proszone są o zapoznanie się z obwieszczeniem Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów UW, gdzie można znaleźć wzór zgody kandydata / kandydatki oraz wzór deklaracji dotyczącej przynależności do dyscypliny. Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Samorządu Doktorantów UW kandydaci i kandydatki muszą przynależeć do dyscypliny w ramach, której funkcjonuje rada do której kandydują.

Kandydaci i kandydatki do Rad Dydaktycznych proszone są o wypełnienie formularza online oraz dostarczenie zgody na kandydowanie. Aby zgoda kandydata / kandydatki była kompletna, należy dołączyć deklarację dotyczącą przynależności do dyscypliny naukowej podpisaną przez dyrektor/dyrektora szkoły doktorskiej lub kierownika/kierowniczkę studiów doktoranckich lub w przypadku osób z otwartym przewodem doktorskim — kopię uchwały rady jednostki otwierającej przewód doktorski. Przypominam, że doktoranci i doktorantki funkcjonujące w Radach Dydaktycznych muszą reprezentować dyscyplinę naukową związaną z dyscypliną wiodącą dla kierunku / kierunków studiów reprezentowanych w Radzie Dydaktycznej. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Doktorantów UW za związanie z dyscypliną naukową rozumie się reprezentowanie dyscypliny naukowej należącej do tej samej dziedziny nauki, posiadanie stopnia w danej dyscyplinie lub posiadanie tytułu zawodowego na kierunku studiów, który należy do danej Rady Dydaktycznej.

Komplet podpisanych wersji załączonych dokumentów: zgody kandydata / kandydatki oraz w niektórych przypadkach deklarację dotyczącą przynależności do dyscypliny należy złożyć w Biurze Samorządu Doktorantów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 110) w godzinach jego pracy, wysłać pocztą na adres Biura lub zanieść do kancelarii UW mieszczącej się w Auditorium Maximum. Prosimy również o wysłanie na adres Biura (doktoranci[at]samorzad.uw.edu.pl) oraz w przypadku Rad Naukowych Dyscyplin i Rady Naukowej Dziedzin na adres Komisji Wyborczej SDUW (komisjawyborczasd[at]uw.edu.pl) skanów ww. dokumentów, gdyż ze względu na pandemię dokumenty mogą nie trafić na czas do Biura SDUW. Skany muszą zostać przesłane nie później niż do 14 maja do godz. 23:59.

W przypadku zgody podpisanej za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego (podpis z wykorzystaniem profilu zaufanego) albo podpisu osobistego (podpis z wykorzystaniem e-dowodu) nie ma obowiązku dostarczenia pisemnej wersji zgody. Dokumenty podpisane w ten sposób należy przesłać na adres Biura SD UW oraz na adres Komisji Wyborczej SD UW.

Do zobaczenia
Jakub Róg