Drodzy Doktoranci,

Korzystając z letniej aury postanowiliśmy zorganizować zwiedzanie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego. To przepiękne tereny znajdujące się w północnej części Łazienek, po których oprowadzą nas doświadczeni przewodnicy, którzy chętnie odkryją przed nami tajemnice Ogrodu. Tym zwiedzaniem chcielibyśmy zainaugurować serię kolejnych wycieczek mających na celu pokazywanie naszej społeczności doktorantów ciekawe miejsca, często niepodstępne, na co dzień miejsca na naszej uczelni. Po zwiedzaniu planujemy miłą integrację w okolicach Ogrodu.

Termin zwiedzania: 04.07.2018
Start zwiedzania o godzinie 15:00 pod budynkiem Obserwatorium Astronomicznego (al. Ujazdowskie 4). Prosimy o punktualność. Chętnych prosimy o potwierdzenie udziału na mail doktoranci@samorzad.uw.edu.pl do 3 lipca.