[EN below] Serdecznie zapraszamy na wykład znakomitego fizyka, fotografa i filmowca, prof. Andrzeja Dragana pt. „Fizyka zostanie ukończona za pół roku, czyli o krótkowzroczności dalekosiężnych umysłów”.
ℹ Wykład odbędzie się 27 października o godz. 17:00 w Sali Balowej w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. Wstęp jest wolny.
👉 Wykład prof. Dragana inauguruje nowy cykl wykładów w Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego.
💥 Dr hab. Andrzej Dragan, prof. uczelni, prowadzi grupę badawczą zajmującą się łączeniem teorii względności z teorią kwantową na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również profesorem wizytującym na Uniwersytecie w Singapurze.
—-
We cordially invite you to a lecture (in Polish only) by an outstanding physicist, photographer and filmmaker, prof. Andrzej Dragan, under the title „Physics will be completed in six months, that is, about the short-sightedness of far-reaching minds.”
ℹ The lecture will be held on October 27 at 17:00 at the Ballroom at the Tyszkiewicz-Potocki Palace. Entrance is free of charge.
👉 Lecture by prof. Dragana inaugurates a new series of lectures at the University of Warsaw Museum.
💥 Dr hab. Andrzej Dragan, prof. of the university, runs a research group on combining the theory of relativity with quantum theory at the University of Warsaw. He’s also a visiting professor at the University of Singapore.