Drogie i Drodzy,
czy zastanawialiście się nad wzięciem udziału w szkole letniej? 🙂 Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca lub wciąż rozważacie taki pomysł, to mamy dla Was propozycję Wydziału Neofilologii.

👉 Wydział Neofilologii UW zaprasza do udziału w prowadzonej w języku angielskim doktoranckiej Szkole Letniej: The Psycholinguistics of Multilingualism.
👉 Szkoła skierowana jest przede wszystkim do doktorantek/ów związanych z Wydziałami Neofilologii, Lingwistyki Stosowanej, Polonistyki i Psychologii (rekrutowane będą osoby na 3 i 4 roku studiów doktoranckich starego typu) oraz doktorantek/ów Szkół Doktorskich.
👉 Szkoła Letnia realizowana jest w ciągu 13 dni szkoleniowych (68 godz. dydaktycznych) w terminie 1-17.09.2021 r. na Wydziale Neofilologii przy ul. Dobrej 55 w Warszawie (50 godz. dydakt.) i online (18 godz. dydakt.).
👉 Szkoła letnia skierowana jest do doktorantek/ów zainteresowanych tematyką badań nad użyciem i znajomością języków oraz wielojęzycznością. Przygotowana została z myślą o młodych badacz(k)ach pragnących pogłębić znajomość metodologii badań nad osobami uczącymi się oraz posługującymi się dwoma i więcej językami, ze szczególnym uwzględnieniem metod psycholingwistycznych i analizy danych ilościowych.

👉 Zapisy do 06.07.2021 roku (wtorek).
👉 Formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/giv7rg3jtL7GQbPv5
➡️ Po więcej informacji zapraszamy na stronę

The doctoral summer school: the psycholinguistics of multilingualism
👉 The Summer School aims to prepare young researchers to both understand the issues of multilingualism (i.e. the coexistence of two or more languages in the mind) and conduct scientific research in this area. The Summer School will familiarize PhD students with current linguistic and psycholinguistic knowledge concerning multilingualism and help them understand the specificity of psycholinguistic research on multilinguals.
👉 The Summer School will take place over 13 training days (68 teaching hours) between 1-17.09.2021 at the Faculty of Modern Languages at Dobra 55 Street in Warsaw (50 teaching hours) and online (18 teaching hours).

👉 Registration until 06.07.2021 (Tuesday).

➡️ More information here.