❗️❗️Opublikowany został komunikat Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie zapisów na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na UW.
Oddzielny komunikat skierowany do osób prowadzących zajęcia w tym dla doktorantów planowany jest na jutro tj. 15 lutego 2021 r.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami zostanie uruchomiony formularz elektroniczny na poziomie centralnym, który będzie zbierał deklaracje udziału w szczepieniach.
❗️❗️The announcement of the Rector of the University of Warsaw on the registration of vaccinations against COVID-19 for academic teachers and other persons conducting classes at the University of Warsaw was published.
A separate message for people conducting classes, including PhD students, is planned for tomorrow, February 15, 2021.
As previously announced, an electronic form will be launched at the central level to collect declarations of participation in vaccinations.