Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW zaprasza do uczestnictwa w piątej edycji Konkursu na prace dyplomowe o największym potencjale komercjalizacyjnym i wdrożeniowym w trzech kategoriach, dla prac licencjackich, magisterskich i doktorskich.

🔹 Możecie się zgłosić tylko do 31 marca!
🔹 Dla zwycięzców/ zwyciężczyń przewidziano nagrody pieniężne: praca doktorska (5 000 zł brutto).
🔹 Do Konkursu mogą zostać zgłoszone prace przygotowane na Uniwersytecie Warszawskim i obronione po 1 maja 2018 r.

___
University Technology Transfer Centre UW calls for participation in the fifth edition of the Competition for thesis with the greatest potential for commercialization and implementation in three categories, for Bachelor’s, Master’s and PhD theses.
🔹 You can apply only until 31 March!
🔹 There are cash prizes for the winners: doctoral thesis (5,000 PLN gross).
🔹 The Competition is open to works prepared at the University of Warsaw and defended after 1 May 2018.
👉 Details (in Polish): http://uott.uw.edu.pl/kpd-5/