Drogie i Drodzy,
często w codziennym biegu zapominamy, że o zdrowie psychiczne trzeba dbać tak samo, a może czasem nawet bardziej, jak o zdrowie naszego ciała. Dlatego tym bardziej polecamy Waszej uwadze nabór do nowej grupy terapeutycznej dla doktorantów i doktorantek UW.
🔹 Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w grupie terapeutycznej, która będzie spotykać się co środę w godz. 14.00 – 15.30 w siedzibie CPP UW, przy ul. Pasteura 7, od października 2021 r. do czerwca 2022 r.
🔹 Do udziału w grupie zachęcamy osoby w trakcie studiów doktoranckich oraz kształcenia w szkołach doktorskich na Uniwersytecie Warszawskim, które są zdecydowane na pracę terapeutyczną w grupie o stałym składzie.
🔹 Grupa będzie zamknięta i będzie liczyła maks. 8–10 osób. W grupie nie mogą jednocześnie uczestniczyć osoby, które znają się prywatnie lub pracują ze sobą w tej samej jednostce UW.
🔹 Przed rozpoczęciem psychoterapii w grupie Centrum Pomocy Psychologicznej zaprasza na indywidualne konsultacje z psychoterapeutkami prowadzącymi grupę: Anną Mach i Renatą Składanek.
ℹ Aby zapisać się na konsultacje, można skorzystać z formularza zapisów lub napisać maila do prowadzących: anna.mach[at]psych.uw.edu.pl, renata.skladanek[at]psych.uw.edu.pl.