17 czerwca członkowie i członkinie Kolegium Elektorskiego wybiorą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Mając na celu dobro doktorantek i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, jak i całej społeczności naszej Uczelni, 14 maja 2020 roku Rada Samorządu Doktorantów przyjęła uchwałę, w której uznała za kluczową dla rozwoju Uczelni realizację następujących postulatów skierowanych do kandydatów na funkcję rektora Uniwersytetu Warszawskiego: LINK DO UCHWAŁY.

Ponadto, Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego podjął się zorganizowania spotkań Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego z kandydatami na funkcję Rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Poniżej znajdują się linki do nagrań ze spotkań:

• Nagranie ze spotkania z prof. dr hab. Pawłem Strzeleckim, które odbyło się 28 maja 2020 r.: LINK.
  • Nagranie ze spotkania z prof. dr hab. Andrzejem Tarleckim, które odbyło się 3 czerwca 2020 r.: LINK.
  • Nagranie ze spotkania z prof. dr hab. Alojzym Nowakiem, które odbyło się 5 czerwca 2020 r.: LINK.

============================================================================================

On 17th June, members of the Electoral College will elect the UW rector for the 2020-2024 term.

The Board of the Ph.D. Students’ Union of the University of Warsaw has decided to organize online meetings with the candidates for the UW rector position. Below you will find links for recordings of meetings (all meetings were held in polish):

• Recording of the meeting with prof. dr hab. Paweł Strzelecki which was held on 28th May 2020: LINK.
  • Recording of the meeting with prof. dr hab. Andrzej Tarlecki which was held on 3rd June 2020: LINK.
  • Recording of the meeting with prof. dr hab. Alojzy Nowak which was held on 5th June 2020: LINK.