Drodzy i Drogie,

3 czerwca 2020 r. odbyło się spotkanie Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego z kandydatem na funkcję Rektora Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. Andrzejem Tarleckim. Dyskusję poprowadziła Niezastąpiona Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Barbara Lipińska. Link do nagrania ze spotkania znajduje się pod następującym adresem: LINK.

Ponadto przypominamy, że w nadchodzącym tygodniu czeka nas jeszcze jedno spotkanie:

• Link do streamingu ze spotkania z prof. dr hab. Alojzym Nowakiem, które odbędzie się 5 czerwca 2020 r. o godzinie 18.15. LINK. Namawiamy Was również do zadawania pytań (w języku polskim lub angielskim) poprzez formularz: LINK.

Pamiętajcie, że żeby uczestniczyć w streamingu należy się zalogować na maila w domenie uw.edu.pl (jeżeli jeszcze nie macie takiego maila, to możecie go założyć w trzy sekundy tutaj: LINK).

============================================================================================

Dear Ph.D. Students,

On 3rd June 2020, the Board of Ph.D. Students Union organized an online meeting with a candidate for UW rector position – prof. dr hab. Andrzej Tarlecki. Barbara Lipińska, the chairperson of the Reviewing Committee, who chaired the meeting, drew questions sent through the Google Forms.  The recording of the meeting is available at the following link: LINK.

This week, the Board of Ph.D. Students Union will hold one more meeting with a candidate for the UW rector position:

• Stream of the meeting with prof. dr hab. Alojzy Nowak, which will be held on 5th June 2020 at 18.15. LINK. Google form for questions: LINK.

To watch live streaming one has to be logged in with the email address at uw.edu.pl (to create such an account please follow the instruction at the following link: LINK)