OGŁOSZENIE

W związku z niejasnościami, jakie powstały po ogłoszeniu wyborów do Kolegiów Elektorów Wydziału Historii, Wydziału Archeologii i Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce, w dniu 14 lipca 2020 podczas IV Posiedzenia Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów UW, Komisja podjęła uchwałę nr 6/2020 w sprawie ustalenia wykładni Regulaminu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie dotyczącym przeprowadzania wyborów przedstawicieli doktorantów do Kolegiów Elektorów niektórych Wydziałów.

TEKST UCHWAŁY

Na podstawie uchwały:

W wyborach przedstawicieli doktorantów do Kolegium Elektorów Wydziału Archeologii (3 mandaty) zarządzonych na godz. 18:30 dnia 16 lipca 2020

• Czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje wyłącznie doktorantom Szkół Doktorskich, którzy wskażą Wydział Archeologii z uwzględnieniem zmian, o których mowa w zarządzeniu nr 129 Rektora UW, jako jednostkę, w której promotor lub jeden ze wskazanych promotorów doktoranta, jeżeli doktorant ma dwóch promotorów, prowadzić będzie badania od dnia 1 września 2020.

W wyborach przedstawicieli doktorantów do Kolegium Elektorów Wydziału Historii (6 mandatów) zarządzonych na godz. 19:30 dnia 16 lipca 2020

• Czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje wyłącznie doktorantom Szkół Doktorskich, którzy wskażą Wydział Historii z uwzględnieniem zmian, o których mowa w zarządzeniu nr 129 Rektora UW, jako jednostkę, w której promotor lub jeden ze wskazanych promotorów doktoranta, jeżeli doktorant ma dwóch promotorów, prowadzić będzie badania od dnia 1 września 2020.

W wyborach przedstawicieli doktorantów do Kolegium Elektorów Wydziału Nauk o Kulturze i Sztuce (2 mandaty) zarządzonych na godz. 20:30 dnia 16 lipca 2020:

• Czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje doktorantom, którzy zgodnie z zarządzeniem nr 129 Rektora UW od dnia 1 września 2020 będą uczestnikami studiów doktoranckich prowadzonych na Wydziale Nauk o Kulturze i Sztuce, przy czym zgodnie z § 38 ust. 1 pkt 6 Regulaminu Samorządu Doktorantów UW Przewodniczący Wydziałowej Rady Doktorantów jest członkiem Kolegium Elektorów Wydziału z urzędu (trzeci mandat);
  • Czynnie i bierne prawo wyborcze przysługuje doktorantom Szkół Doktorskich, którzy wskażą Wydział Nauk o Kulturze i Sztuce z uwzględnieniem zmian, o których mowa w zarządzeniu nr 129 Rektora UW, jako jednostkę, w której promotor lub jeden ze wskazanych promotorów doktoranta, jeżeli doktorant ma dwóch promotorów, prowadzić będzie badania od dnia 1 września 2020.

Zgoda
Deklaracja