Dziś kończy się kadencja kolegium rektorskiego 2016-2020 Uniwersytet Warszawski. Był to czas wielu wyzwań, intensywnych przemian oraz licznych dyskusji na temat przyszłości naszej uczelni. Wiemy jak trudne było dostosowanie funkcjonowania Uniwersytetu do wymagań stawianych przez nową ustawę oraz realiów pandemii. Tym bardziej doceniamy wysiłek i ciężką pracę całego zespołu rektorskiego włożone w rozwój naszej Alma Mater.👏

W imieniu Samorządu Doktorantów chcielibyśmy serdecznie podziękować kolegium rektorskiemu za 4 lata otwartości na dialog ze społecznością doktorantek i doktorantów. Wierzymy, że to początek wspólnego budowania standardów na miarę najlepszej szkoły wyższej w Polsce.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia, otwartości i życzliwości Pani Rektor prof. Jolanty Choińskiej-Mika, która poświęciła niezliczoną liczbę godzin i mnóstwo energii doktorantkom i doktorantom UW.🤲 Bez wsparcia Pani Rektor nie udałoby się zrealizować wielu cennych inicjatyw, zadbać o jakość kształcenia doktoranckiego i wzmocnić pozycji naszej grupy we wspólnocie akademickiej.

Dziękujemy za ten trudny, ale jakże piękny czas i życzymy dalszych sukcesów!