Drodzy Doktoranci,
We wtorek 16 października inaugurujemy nowy cykl spotkań networkingowych dla doktorantów. Ponieważ wierzymy, że nic tak dobrze nie robi dla interdyscyplinarności badań i rozwoju naszych doktorantów jak wspólne wydarzenia, chcemy w trakcie wydarzeń poznawać wybitne, inspirujące osobistości związane z Uniwersytetem Warszawskim oraz ciekawe miejsca na UW, często z dala od naszych macierzystych jednostek.

Zaczynamy z rozmachem. O swojej karierze od doktoranta do rektora opowiedzą Pan Rektor prof. dr hab. Marcin Pałys oraz Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia prof. UW dr hab. Jolanta Choińska-Mika. To niezwykłe spotkanie odbędzie się w Sali Senatu w Pałacu Kazimierzowskim. Choć to wszystko brzmi bardzo oficjalnie to pamiętajcie, że planujemy by było miło i raczej nieformalnie. Chodzi przede wszystkim o to byśmy się wszyscy lepiej poznali.

Plan spotkania:

18:00 – 18:30 Rejestracja i networking

18:30 – 18:45 Powitanie, informacje o projekcie

18:45 – 20:00 Wystąpienie gości oraz pytania od doktorantów

20:00 – 21:00 Networking

21:00 Zakończenie + After Party (TBA)

Ilość miejsc jest niestety ograniczona. Prosimy o zapisy poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://goo.gl/forms/RyHQWIwCP9pOQ7yQ2.

Zapraszamy!
Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

PS: Save the date: Kolejne wydarzenia 30 października i 14 listopada.