Samorząd Doktorantów zaprasza na szkolenie, w trakcie którego uczestnicy i uczestniczki zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat programu IDUB oraz możliwościami dofinansowania działalności naukowej 👩‍🔬👨‍🔬 doktorantek i doktorantów UW.
W ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (IDUB) realizowanego przez Uniwersytet Warszawski zaplanowano ponad 70 działań, których celem jest podniesienie poziomu jakości działalności naukowej i poziomu jakości kształcenia, oraz w konsekwencji podniesienia międzynarodowego znaczenia działalności Uczelni.
Główna część szkolenia będzie obejmowała omówienie planowanych konkursów na dofinansowanie aktywności naukowych w ramach Działania IV.4.1 „Kompleksowego wsparcia doktorantów UW”.
Program szkolenia:
1️⃣ Realizacja programu IDUB na UW – podstawowe informacje.
2️⃣ Możliwości dofinansowania dla doktorantek i doktorantów UW w ramach działań IDUB.
3️⃣ Założenia realizacji Działania IV.4.1 „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW”.
4️⃣ Planowany zakres i zasady pierwszego konkursu na dofinansowanie aktywności naukowej doktorantek i doktorantów UW w ramach Działania IV.4.1.
5️⃣ Pytania i odpowiedzi.
➡️ Szkolenie odbędzie się 29.04 (czwartek) w godz. 16:00-18:00 na platformie Zoom.
➡️ Szkolenie poprowadzi dr Przemysław Decewicz, Kierownik Działania IV.4.1 „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW”.
➡️ Zapisy na szkolenie będą otwarte do 28.04 (środa) do godz. 15:00 (lub do wyczerpania limitu miejsc).
➡️ Link do spotkania zostanie udostępniony na podany podczas rejestracji adres e-mailowy (w domenie UW) w dniu 28.04 po godz. 16:00.
➡️ Formularz zapisów: https://forms.gle/rBdwQBdFaYvNdebJ8
Liczba miejsc jest ograniczona.