❗️Drogie i Drodzy❗️

ℹ️ Jeżeli chcecie zamieszkać w którymś z akademików UW, to pamiętajcie o poniższych terminach:

🔹Składanie wniosków 📝o przyznanie miejsca w Domu Studenta na rok akademicki 2020/2021:
➡️ dla obecnych doktorantek i doktorantów: od 13 lipca 2020 r. do dnia 21 sierpnia 2020 r.
➡️ dla osób przyjętych na I rok do Szkół Doktorskich – w ciągu 10 dni od uzyskania dostępu do USOSWeb, ale nie później niż do dnia 28 września 2020 r.

🔹Rozpatrywanie wniosków i przyznawanie miejsc przez Biuro Spraw Doktoranckich:
➡️ obecnym doktorantkom i doktorantom: 24 sierpnia 2020 r. – dla osób, które złożyły komplet dokumentów,
➡️ doktorantkom i doktorantom przyjętym na I rok do Szkół Doktorskich: 30 września 2020 r.
➡️ obecnym doktorantkom i doktorantom oraz doktorantkom i doktorantom przyjętym na I rok do Szkół Doktorskich oraz osobom, które ubiegały się przez USOSweb o ponowne przyznanie miejsca: 5 października 2020 r.

🔹Kwaterowanie w Domach Studenta:
➡️ dla wszystkich doktorantek i doktorantów – od 16 września do 19 października 2020 r.

🔹Wniosek o przyznanie miejsca w domu studenta zgodnie z Zarządzeniem JMR, po uprzednim zarejestrowaniu formularza elektronicznego w USOSweb oraz wydrukowaniu go, podpisaniu i zeskanowaniu, doktorant/doktorantka przesyła wraz z wymaganą dokumentacją na adres pracownicy BSD Pani Darii Balcerzak (daria.balcerzak[at]adm.uw.edu.pl).

ℹ️ Komunikat Pani Rektor Choińskiej-Miki w sprawie składania przez doktorantki i doktorantów wniosków o przyznanie miejsca w domu studenta, rozpatrywania wniosków oraz kwaterowania w domach studenta na rok akademicki 2020/2021:

ℹ️ Zarządzenie dotyczące formy i sposobu składania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenta: https://monitor.uw.edu.pl/Lists/Uchway/Uchwa%C5%82a.aspx…

ℹ️ Zasady i tryb przyznawania miejsc studentom i doktorantom w domach studenta (załącznik nr 5): https://monitor.uw.edu.pl/…/At…/5071/M.2019.318.Zarz.142.pdf

ℹ️ Zarządzenie dotyczące zmiany zasad i trybu przyznawania miejsc studentom i doktorantom w domach studenta: https://monitor.uw.edu.pl/…/At…/5531/M.2020.330.Zarz.157.pdf

***

ℹ️ If you want to live in one of the University of Warsaw dormitories, remember the following dates:

🔹Submission of applications for accommodation in dormitories for the academic year 2020/2021:
➡️ if you are already our PhD student, you should deliver your documents by 21 st August.
➡️ if you are a new PhD student who has just been admitted to the first year at doctoral schools, you have 10 days to submit your application from gaining access to the USOSweb (but not later than until 28th September 2020).

🔹Processing applications and assigning dormitory accommodation by the Office for Doctoral and Post-diploma Studies:
➡️ current PhD students: 24th August 2020 – for those who have submitted a complete application,
➡️ PhD students admitted to the I year of doctoral schools: 30th September 2020,
➡️ current PhD students, PhD students admitted to the I year of doctoral schools and for those who applied via the USOSWeb system for reassignment of their dormitory accommodation: 5th October 2020.

🔹Moving into student dormitories (for all doctoral students):
➡️ from 16th September 2020 until 19th October 2020.

🔹After registering the electronic form (in COMMON SECTION choose APPLICATIONS and fill in the application form) in the USOSweb, the PhD student should print it and sign. A scan of the signed application form should be sent to Ms Daria Balcerzak via email (daria.balcerzak[at]adm.uw.edu.pl) together with a map (for example Google Maps) – from the place where you live to the University (Krakowskie Przedmieście 26/28 Warsaw).