Drogie i Drodzy,

gorąco zapraszamy Was do nawiązania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW.

Uniwersytet Otwarty rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń programów kursów na III trymestr roku akademickiego 2020/2021 prowadzonych w formie zdalnej oraz – jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli – również na kursy stacjonarne oraz kursy prowadzone w formie hybrydowej.

✍️ Kursy zgłasza się poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie. Ponadto, zgłoszenie kursu w formie pliku pdf z zeskanowanym podpisem, e-mailową zgodą Dziekana/Dyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć oraz oświadczeniem o posiadaniu statusu doktoranta należy przesłać do 4 lutego 2021 roku, do godz. 17.00.

➡ W przypadku zgłoszenia programu kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego UW po raz pierwszy, należy przesłać także zaświadczenie o posiadanym doświadczeniu dydaktycznym oraz opinię Promotora. Kursy zgłaszać mogą jedynie doktoranci będący przynajmniej na II roku szkoły doktorskiej.

➡️ Kursy zgłaszać mogą jedynie doktoranci będący przynajmniej na II roku studiów doktoranckich i szkoły doktorskiej.

➡ Kursy powinny liczyć minimum 30 godzin dydaktycznych.

🔹 Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW, dostępnymi na stronie internetowej UO w zakładce Dla Wykładowców.
W razie pytań lub wątpliwości polecamy kontakt mailowy pod adresem: biuro@uo.uw.edu.pl lub telefoniczny pod numerami: 22 552 40 76 lub 22 552 13 20.