Drogie i Drodzy,
gorąco zapraszamy Was do nawiązania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW.
Uniwersytet Otwarty UW rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń programów kursów na I trymestr roku akademickiego 2021/2022.
ℹ Zajęcia mogą być prowadzone w formie kursów on-line na platformach ZOOM, Google Meet, MS Teams UO, a jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli również stacjonarnie lub w formie hybrydowej.
👉 Zajęcia najwcześniej mogą rozpoczynać się 13 września, a najpóźniej 26 listopada. Kursy w ramach II trymestru 2021/2022 będą się rozpoczynały w połowie stycznia 2022 roku.
👉 Zgłaszane programy powinny liczyć minimum 30 godzin dydaktycznych.
✍️ Kursy zgłasza się poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie: https://isos.uo.uw.edu.pl/wykladowca/
👉 Plik pdf wygenerowany z systemu, zawierający zeskanowany podpis wraz z e-mailową zgodą Dziekana/Dyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć oraz oświadczeniem o posiadaniu statusu doktoranta (wzór w załączeniu) należy przesłać do 1 czerwca, do godz. 17.00 (wtorek) na adres e-mail: katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl lub magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl.
🔹 Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW, dostępnymi na stronie internetowej UO w zakładce Dla Wykładowców.
W razie pytań lub wątpliwości polecamy kontakt mailowy pod adresem: biuro@uo.uw.edu.pl lub telefoniczny pod numerami: 22 552 40 76 lub 22 552 13 20.