Drogie i Drodzy,
gorąco zapraszamy Was do nawiązania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW.
Uniwersytet Otwarty UW rozpoczął przyjmowanie propozycji autorskich kursów na II trymestr 2021/2022.
✍️ Kursy zgłasza się poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie: https://isos.uo.uw.edu.pl/wykladowca/
👉 Zgłoszenie kursu w formie pliku pdf z zeskanowym podpisem i e-mailową zgodą Dziekana/Dyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć oraz oświadczeniem o posiadaniu statusu doktoranta należy przesłać do 29 października, do godz. 17.00 (piątek) na adres e-mail: katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl lub dorota.palys@uo.uw.edu.pl.
📍 Uniwersytet Otwarty w szczególności poszukuje Wykładowców kursów językowych, prowadzących zajęcia na poziomie A1 oraz osoby chętne do poprowadzenia zajęć informatycznych.
Jednocześnie do składania programów kursów pracownicy UO zachęcają wszystkich Wykładowców z ciekawymi pomysłami i chęcią popularyzowania wiedzy.
👉 Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW, dostępnymi na stronie internetowej w zakładce Dla wykładowców.