Drogie Doktorantki i Drodzy Doktoranci,
➡️ Biuro Zarządu Samorządu Doktorantów działa tylko zdalnie. Jednak nadal możecie do nas pisać (doktoranci[at]samorzad.uw.edu.pl), postaramy się pomóc!
➡️ Wszelkie najbliższe wydarzenia samorządowe, networkingi, szkolenia, posiedzenia czy wybory muszą zostać przełożone. Nadrobimy w bardziej przyjaznych okolicznościach.
➡️ Przyznawanie dofinansowań z I i II filaru zostaje czasowo wstrzymane. Skany wniosków nadal możecie wysyłać na ww. adres, jednak same wnioski na razie nie będą rozpatrywane. Gdy sytuacja się zmieni, to oczywiście Was o tym poinformujemy.
➡️ Otwarte (publiczne) obrony prac doktorskich nie mogą się odbyć przed 14 kwietnia, jednakże wcześniej ustalone egzaminy mogą odbywać się normalnie i zależą od decyzji komisji.
➡️ Ważność legitymacji studenckich i doktoranckich została automatycznie wydłużona do 31 maja br.
➡️ Od 16 marca konsultacje indywidualne oraz dyżury walk-in-clinic w Centrum Pomocy Psychologicznej będą odbywać się online.
➡️ Śledźcie, proszę, stronę Uniwersytet Warszawski, aby być na bieżąco z komunikatami. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj: https://www.uw.edu.pl/najczesciej-zadawane-pytania-dotycza…/
➡️ Wykorzystajcie ten czas na pisanie doktorantów! 🙂 Jeżeli tylko możecie, to zostańcie w domu! Uważajcie, proszę, na seniorki i seniorów! Trzymajcie się!