PROTOKÓŁ

ZEBRANIE WYBORCZE

Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów informuje, że w dniu

12.01.2022 o godzinie 17:00

odbędą się wybory przedstawicieli doktorantów do

Wydziałowej Rady Doktorantów Wydziału Artes Liberales (9 mandatów) na kadencję 2022/2023.

Spotkanie wyborcze odbędzie się za pomocą platformy Google Meet

Link do spotkania: TUTAJ

Wzór zgody na kandydowanie znajduje się w ogłoszeniu
o wyborach na stronie Samorządu. Wypełniony i podpisany dokument należy złożyć w Biurze Samorządu Doktorantów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 110) w godzinach jego pracy najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym wybory. Zgody można składać też przesyłając je na adresy e-mail: doktoranci@samorzad.uw.edu.pl oraz komisjawyborczasd@uw.edu.pl. Zgody złożone za pośrednictwem poczty e-mail mogą być podpisane: odręcznie (wówczas w przypadku niezłożenia oryginału w ciągu 5 dni od dnia wyborów) lub podpisem kwalifikowanym/profilem zaufanym/podpisem z e-dowodu (wówczas nie ma obowiązku składania wersji fizycznej).

Zgoda kandydata

W wyborach udział wziąć mogą jedynie doktoranci studiów III stopnia prowadzonych na Wydziałe Artes Liberales.

Przewodniczący Komisji Wyborczej

Samorządu Doktorantów UW

mgr Hubert Kuliński

Informacja o narzędziu Ankieter:

• Osoby uprawnione do wzięcia udziału w głosowaniu, które nie otrzymały powiadomienia z linkiem do głosowania na adres e-mail proszone są o kontakt mailowy z Komisją Wyborczą (komisjawyborczasd@uw.edu.pl);
  • Osoby, które otrzymały powiadomienie z linkiem do głosowania, a po wejściu w link wyświetlił się błąd „Internal Server Error” proszone są o:
    • zmianę formy przeglądania (na tryb incognito) lub;
    • zmianę przeglądarki, lub;
    • zmianę urządzenia;
  • W przypadku zaistnienia innych problemów z głosowaniem lub w sprawach związanych z aktualnie trwającymi wyborami prosimy o kontakt mailowy na adres: komisjawyborczasd@uw.edu.pl.